Sport1 Cup4 Sprint

.

11.01.15

Resultatliste per klasse

Jenter 10 år & yngre ny |  Jenter 11-12 år Nybeg |  Jenter 13 år Nybeg |  Gutter 10 år & yngre ny |  Jenter 11 år |  Gutter 11 år | 
Jenter 12 år |  Gutter 12 år |  Jenter 13 år |  Gutter 13 år |  Jenter 14 år |  Gutter 14 år | 
Jenter 15 år |  Gutter 15 år |  Jenter 16 år |  Gutter 16 år |  Kvinner 17 år |  Kvinner 18 år | 
Kvinner 20-21 år |  Kvinner Senior |  Menn 17 år |  Menn 20-21 år | 

Resultatliste Jenter 10 år & yngre nyReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Fykse,Sara Coucheron Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 19:49 (1-0)
Hegg,Sara-Sofie Vik IL 11:37 (1-2)
Jordal,Ida Flatabø Odda IL 21:39 (2-5)
Kvelvane,Julie Voss SSL 11:29 (0-0)
Skjelbreid Gjelland,Ingri Hålandsdal IL 08:55 (0-0)
Øygard Eide,Sarah Hålandsdal IL 11:54 (0-0)
Årevik,Nathalie Holen Vik IL 11:24 (0-1)
Resultatliste Jenter 11-12 år NybegReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Midlang Harbakk,Rebekka Vik IL 17:53 + 00:00 (0-0)
Resultatliste Jenter 13 år NybegReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Midlang Harbakk,Victoria Vik IL 16:27 + 00:00 (0-0)
Resultatliste Gutter 10 år & yngre nyReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Dalatun,Iver Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:35 (0-1)
Gjerald,Heine Eldar 12:32 (1-1)
Gjøen,Daniel Eikeland Hålandsdal IL 12:32 (0-2)
Hildonen-Teigland,Øyvind Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 18:58 (1-2)
Nordvoll,Hodr Odin Hermansen Hålandsdal IL 12:18 (1-1)
Nummedal,Vegard Eldar 12:43 (1-0)
Næss,Kristian Hålandsdal IL 11:01 (1-0)
Pedersen,Teodor Græsdal Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:15 (3-4)
Rød,Eirik Hålandsdal IL 10:55 (1-0)
Skår,Trym Gauteplass Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:36 (1-1)
Vaksdal,Kristian Fosse Voss SSL 10:05 (0-0)
Årevik,Robin Vik IL 10:33 (0-0)
aarseth,andreas Hålandsdal IL 09:23 (0-0)
Resultatliste Jenter 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Femsteinevik,Guro Hålandsdal IL 14:02 + 00:00 (0-2)
2Skjelbreid Gjelland,Kristi Hålandsdal IL 15:41 + 01:39 (3-2)
3Tistel,Kristine Sleire Vik IL 16:33 + 02:31 (0-1)
4Halvorsen,Stine Henanger Hålandsdal IL 17:14 + 03:12 (0-2)
4Ekrem,Guro Voss SSL 17:14 + 03:12 (1-4)
6Gjøen,Solveig E Hålandsdal IL 18:15 + 04:13 (0-2)
7Rasmussen,Mari Børve Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 19:47 + 05:45 (2-1)
8Gjerdevik,Aurora Tveit Hålandsdal IL 27:18 + 13:16 (2-4)
DNFHerfindal,Synne Haugo Voss SSL
Resultatliste Gutter 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aarseth,Thomas Hålandsdal IL 14:41 + 00:00 (2-1)
2Haugse Rød,Kristoffer Hålandsdal IL 15:46 + 01:05 (2-1)
3Rød,Anders Hålandsdal IL 16:20 + 01:39 (5-2)
4Lygre,Jonas Hålandsdal IL 16:21 + 01:40 (2-4)
5Hatletveit,Kyrre Hjelm Hålandsdal IL 19:40 + 04:59 (5-4)
DNSLyngsgård,Loke Voss SSL
Resultatliste Jenter 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvåle,Ingvild Lilletveit Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:13 + 00:00 (1-0)
2Poiree,Emma Skjelbreid Hålandsdal IL 14:31 + 01:18 (3-2)
3Indrebø,Ida Vik IL 14:52 + 01:39 (1-0)
4Carlsen,Hedda Fana IL 16:44 + 03:31 (4-2)
5Aalvik,Vilde Lunde Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 16:54 + 03:41 (1-1)
6Skjervheim,Thea G. Fana IL 17:23 + 04:10 (3-1)
7Hjelm Hatletveit,Tina Hålandsdal IL 18:17 + 05:04 (3-2)
8Øygard Eide,Dorthe Hålandsdal IL 18:32 + 05:19 (1-1)
9Markhus,Oline Hålandsdal IL 55:14 + 42:01 ()
Resultatliste Gutter 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vaksdal,Bjørnar Fosse Voss SSL 13:09 + 00:00 (0-2)
2Opedal,Haldor Odda IL 13:22 + 00:13 (0-2)
3Bjørndal,Vegard Heie Hålandsdal IL 14:23 + 01:14 (1-1)
4Mælen,Gaute Øymo Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 16:26 + 03:17 (2-2)
5Damsgaard Ystanes,Heine Odda IL 16:46 + 03:37 (2-4)
6Anthun,Mikael Helle Eldar 17:28 + 04:19 (4-3)
7Eide,Lars Odda IL 18:20 + 05:11 (2-3)
8Tvedt Rustand,Sondre Fana IL 19:11 + 06:02 (1-2)
Resultatliste Jenter 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stein,Selma Barmen Fana IL 15:38 + 00:00 (3-3)
2Singelstad Kåsa,Hedda Hålandsdal IL 15:39 + 00:01 (2-2)
3Hansen,Ingrid A Hålandsdal IL 16:28 + 00:50 (1-3)
4Tistel,Maria Sleire Vik IL 16:29 + 00:51 (2-1)
5Rinde,Anne Birthe Vik IL 16:44 + 01:06 (1-4)
6Aase,Kristine Heimdal Vik IL 17:47 + 02:09 (3-4)
Resultatliste Gutter 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stranden,Anders Aalvik Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:01 + 00:00 (2-1)
2Finden,Erling Vik IL 13:05 + 00:04 (2-0)
3Hjartnes,Eirik Hålandsdal IL 13:14 + 00:13 (3-1)
4Hegg,Jens-Henrik Vik IL 14:23 + 01:22 (1-1)
5Halvorsen,Øyvind Henanger Hålandsdal IL 16:55 + 03:54 (4-4)
6Storum,William Hålandsdal IL 18:04 + 05:03 (3-4)
7Jordal,Tore Odda IL 18:55 + 05:54 (2-3)
Resultatliste Jenter 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Børve,Hanna Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:53 + 00:00 (1-2)
2Kolve,Ragna Voss SSL 12:59 + 00:06 (2-2)
3Kolve,Heidi Voss SSL 13:29 + 00:36 (0-1)
4Vaksdal,Mari Fosse Voss SSL 13:42 + 00:49 (0-3)
5Ekrem,Ingvild Voss SSL 14:29 + 01:36 (1-1)
6Haugse Rød,Maria Hålandsdal IL 14:36 + 01:43 (3-2)
Resultatliste Gutter 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Femsteinevik,Otto Hålandsdal IL 11:45 + 00:00 (3-0)
2Indrebø,Eirik Vik IL 13:13 + 01:28 (0-3)
3Fosså,Torbjørn Hålandsdal IL 14:48 + 03:03 (2-2)
4Rasmussen,Tor Børve Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:25 + 03:40 (3-3)
5Nordvoll,Ullr Brage Hermansen Hålandsdal IL 17:36 + 05:51 (3-4)
Resultatliste Jenter 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aarseth,Katarina Hålandsdal IL 17:10 + 00:00 (2-2)
2Stein,Lisa Barmen Fana IL 18:10 + 01:00 (2-4)
3Tufteland,Eirin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 21:21 + 04:11 (4-4)
4Aalvik,Camilla Lunde Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 23:47 + 06:37 (4-4)
Resultatliste Gutter 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solvang,Erlend Hålandsdal IL 18:18 + 00:00 (2-1)
2Kvelvane,Kjerand Voss SSL 18:56 + 00:38 (3-2)
3Larsen,Marius Årestrup Vik IL 19:13 + 00:55 (2-5)
4Bjørndal,Håvard Heie Hålandsdal IL 19:43 + 01:25 (3-3)
5Aafedt,Erling Olai Hønsi Vik IL 19:58 + 01:40 (0-3)
Resultatliste Jenter 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fosse,Hilde Voss SSL 14:17 + 00:00 (2-0)
2Angell,Tori Odda IL 15:04 + 00:47 (1-1)
3Hatling,Andrine Øverland Fana IL 16:28 + 02:11 (3-3)
4Hovland,Ingri Hålandsdal IL 18:02 + 03:45 (2-3)
5Nes,Randine Fana IL 19:07 + 04:50 (3-2)
DNSAlmeland,Runa Fana IL
Resultatliste Gutter 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dale,Martin Hålandsdal IL 16:07 + 00:00 (3-0)
2Gjøsæter,Sindre Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 16:50 + 00:43 (3-0)
3Rinde,Eirik Markus Vik IL 17:16 + 01:09 (1-3)
4Børresen,Embrik Hålandsdal IL 17:37 + 01:30 (4-3)
5Jordal,Øystein Odda IL 17:42 + 01:35 (2-3)
6Finden,Ragnar Vik IL 18:03 + 01:56 (3-3)
7Fosså,Vegard Hålandsdal IL 18:40 + 02:33 (1-0)
8Hegg,Jon-Hermann Vik IL 21:02 + 04:55 (3-0)
Resultatliste Kvinner 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Barmen Stein,Sofie Fana IL 27:42 + 00:00 (1-5)
Resultatliste Kvinner 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergtun,Malin Auganæs Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 23:18 + 00:00 (1-1)
Resultatliste Kvinner 20-21 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berlandstveit,Ingvild Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 27:57 + 00:00 (0-3)
2Femsteinevik,Ragnhild Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 28:45 + 00:48 (1-2)
Resultatliste Kvinner SeniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Valland,Bjørg Marit Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ Team Statkraft Hordaland 33:01 + 00:00 (3-3)
Resultatliste Menn 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bentsen,Arild Fana IL 30:58 + 00:00 (3-2)
Resultatliste Menn 20-21 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Netland,Thomas Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 36:50 + 00:00 (1-3)

Kontakt e-post adresse: epost@sjusete.com

11.01.15 15:15:12 eSkiskyting versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb