Sport1 Cup3 KM Normal

.

10.01.15

Resultatliste per klasse

Gutter 10 år & yngre ny |  Jenter 11-12 år Nybeg |  Jenter 10 år & yngre ny |  Gutter 11 år |  Jenter 11 år |  Gutter 12 år | 
Jenter 12 år |  Gutter 13 år |  Jenter 13 år |  Gutter 14 år |  Jenter 14 år |  Gutter 15 år | 
Jenter 15 år |  Gutter 16 år |  Jenter 16 år |  Kvinner 17 år |  Kvinner 18 år |  Kvinner 19 år | 
Menn 17 år |  Menn 18 år |  Menn 19 år |  Menn 20-21 år | 

Resultatliste Gutter 10 år & yngre nyReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Dalatun,Iver Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:58 (2-1)
Gjøen,Daniel Eikeland Hålandsdal IL 11:57 (1-0)
Hildonen-Teigland,Øyvind Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 17:10 (1-1)
Nordvoll,Hodr Odin Hermansen Hålandsdal IL 12:38 (1-1)
Næss,Kristian Hålandsdal IL 13:27 (2-5)
Pedersen,Teodor Græsdal Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 11:10 (2-4)
Rød,Eirik Hålandsdal IL 10:13 (1-1)
Skår,Trym Gauteplass Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 11:50 (0-2)
Vaksdal,Kristian Fosse Voss SSL 11:12 (0-1)
Årevik,Robin Vik IL 13:44 (2-1)
aarseth,andreas Hålandsdal IL 09:26 (0-0)
Resultatliste Jenter 11-12 år NybegReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Midlang Harbakk,Rebekka NOTEAM 18:20 (0-0)
Midlang Harbakk,Victoria Vik IL 17:07 (0-0)
Resultatliste Jenter 10 år & yngre nyReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Eide,Hilda Viskjer Odda IL 21:38 (5-0)
Fykse,Sara Coucheron Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 21:38 (0-3)
Hegg,Sara-Sofie Vik IL 11:58 (0-1)
Jordal,Ida Flatabø Odda IL 23:41 (4-4)
Kvelvane,Julie Voss SSL 11:39 (0-2)
Lefdal,Emma Fana IL 10:41 (0-0)
Mælen,Thea Øymo Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 16:23 (2-0)
Skjelbreid Gjelland,Ingri Hålandsdal IL 09:09 (0-0)
Solheim,Martine Henanger Hålandsdal IL 24:17 (2-3)
Øygard Eide,Sarah Hålandsdal IL 11:25 (0-0)
Årevik,Nathalie Holen Vik IL 13:11 (2-2)
Resultatliste Gutter 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lydvo,Ole Kristian Voss SSL 13:42 + 00:00 (0-0)
2Rød,Anders Hålandsdal IL 13:47 + 00:05 (1-1)
3Haugse Rød,Kristoffer Hålandsdal IL 13:57 + 00:15 (0-1)
4Lyngsgård,Loke Voss SSL 14:01 + 00:19 (2-0)
5Aarseth,Thomas Hålandsdal IL 14:52 + 01:10 (1-1)
6Lygre,Jonas Hålandsdal IL 17:54 + 04:12 (0-2)
7Hatletveit,Kyrre Hjelm Hålandsdal IL 19:25 + 05:43 (5-5)
8Solheim,William Henanger Hålandsdal IL 22:36 + 08:54 (0-0)
Resultatliste Jenter 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Femsteinevik,Guro Hålandsdal IL 12:45 + 00:00 (0-0)
2Skjelbreid Gjelland,Kristi Hålandsdal IL 13:15 + 00:30 (0-0)
3Ekrem,Guro Voss SSL 14:34 + 01:49 (0-0)
4Tistel,Kristine Sleire Vik IL 16:02 + 03:17 (0-0)
5Halvorsen,Stine Henanger Hålandsdal IL 16:36 + 03:51 (0-0)
6Gjøen,Solveig E Hålandsdal IL 16:52 + 04:07 (0-0)
7Fjærestad Hønsi,Ingvild Vik IL 17:17 + 04:32 (0-2)
8Markhus,Ingebjørg Hålandsdal IL 20:02 + 07:17 (2-3)
9Gjerdevik,Aurora Tveit Hålandsdal IL 21:02 + 08:17 (0-2)
Resultatliste Gutter 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Innset,Vegard Voss SSL 11:54 + 00:00 (0-0)
2Opedal,Haldor Odda IL 12:29 + 00:35 (0-0)
3Vaksdal,Bjørnar Fosse Voss SSL 12:37 + 00:43 (0-0)
4Bjørndal,Vegard Heie Hålandsdal IL 13:28 + 01:34 (0-0)
5Mælen,Gaute Øymo Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 14:35 + 02:41 (0-0)
6Tvedt Rustand,Sondre Fana IL 22:41 + 10:47 (0-0)
7Eide,Lars Odda IL 23:52 + 11:58 (0-0)
Resultatliste Jenter 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvåle,Ingvild Lilletveit Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 11:47 + 00:00 (0-0)
2Indrebø,Ida Vik IL 13:39 + 01:52 (0-0)
3Carlsen,Hedda Fana IL 14:15 + 02:28 (0-0)
4Aalvik,Vilde Lunde Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:44 + 03:57 (1-0)
5Skjervheim,Thea G. Fana IL 15:52 + 04:05 (0-2)
6Markhus,Oline Hålandsdal IL 16:36 + 04:49 (0-0)
7Hjelm Hatletveit,Tina Hålandsdal IL 16:53 + 05:06 (0-0)
8Øygard Eide,Dorthe Hålandsdal IL 19:12 + 07:25 (1-0)
Resultatliste Gutter 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stranden,Anders Aalvik Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 17:14 + 00:00 (2-3)
2Hjartnes,Eirik Hålandsdal IL 18:21 + 01:07 (4-4)
3Hegg,Jens-Henrik Vik IL 18:28 + 01:14 (1-0)
4Pedersen,Tobias Græsdal Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 19:23 + 02:09 (2-5)
5Finden,Erling Vik IL 19:55 + 02:41 (5-2)
6Storum,Willian Hålandsdal IL 22:56 + 05:42 (3-5)
7Halvorsen,Øyvind Henanger Hålandsdal IL 23:27 + 06:13 (5-5)
8Jordal,Tore Odda IL 23:42 + 06:28 (4-4)
DNSLefdal,Jonas Fana IL
Resultatliste Jenter 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stein,Selma Barmen Fana IL 20:53 + 00:00 (3-4)
2Hansen,Ingrid A Hålandsdal IL 21:03 + 00:10 (1-4)
3Aase,Kristine Heimdal Vik IL 21:08 + 00:15 (2-1)
4Singelstad Kåsa,Hedda Hålandsdal IL 21:20 + 00:27 (3-2)
5Tistel,Maria Sleire Vik IL 21:22 + 00:29 (2-2)
6Rinde,Anne Birthe Vik IL 24:16 + 03:23 (5-4)
Resultatliste Gutter 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Indrebø,Eirik Vik IL 17:32 + 00:00 (3-1)
2Femsteinevik,Otto Hålandsdal IL 19:08 + 01:36 (3-5)
3Rasmussen,Tor Børve Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 20:15 + 02:43 (4-4)
4Nordvoll,Ullr Brage Hermansen Hålandsdal IL 22:45 + 05:13 (3-4)
Resultatliste Jenter 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Børve,Hanna Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 18:04 + 00:00 (2-3)
2Haugse Rød,Maria Hålandsdal IL 18:54 + 00:50 (3-2)
3Vaksdal,Mari Fosse Voss SSL 19:02 + 00:58 (3-1)
4Ekrem,Ingvild Voss SSL 19:24 + 01:20 (2-0)
5Kolve,Ragna Voss SSL 20:21 + 02:17 (4-2)
6Kolve,Heidi Voss SSL 20:24 + 02:20 (4-2)
7Startnr,Ledig NOTEAM 54:29 + 36:25 ()
8Startnr,Ledig NOTEAM 54:52 + 36:48 ()
Resultatliste Gutter 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solvang,Erlend Hålandsdal IL 27:36 + 00:00 (1-2)
2Kvelvane,Kjerand Voss SSL 27:42 + 00:06 (1-1)
3Larsen,Marius Årestrup Vik IL 28:02 + 00:26 (2-3)
4Aafedt,Erling Olai Hønsi Vik IL 31:29 + 03:53 (3-1)
5Hønsi,Brage Fjærestad Vik IL 31:46 + 04:10 (2-4)
6Bjørndal,Håvard Heie Hålandsdal IL 32:59 + 05:23 (4-4)
7Kristensen,Ingvald Austrått Odda IL 46:21 + 18:45 (2-5)
8Startnr,Ledig NOTEAM 50:56 + 23:20 ()
Resultatliste Jenter 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stein,Lisa Barmen Fana IL 22:32 + 00:00 (1-3)
2Aarseth,Katarina Hålandsdal IL 24:36 + 02:04 (5-2)
3Tufteland,Eirin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 27:39 + 05:07 (4-3)
4Aalvik,Camilla Lunde Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 30:29 + 07:57 (3-3)
Resultatliste Gutter 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gjøsæter,Sindre Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 24:22 + 00:00 (0-1)
2Rinde,Eirik Markus Vik IL 24:36 + 00:14 (1-1)
3Børresen,Embrik Hålandsdal IL 25:23 + 01:01 (2-2)
4Dale,Martin Hålandsdal IL 26:08 + 01:46 (1-3)
5Jordal,Øystein Odda IL 27:28 + 03:06 (2-2)
6Finden,Ragnar Vik IL 27:53 + 03:31 (2-3)
7Hegg,Jon-Hermann Vik IL 34:49 + 10:27 (4-1)
8Rustand,Fredrik Tvedt Fana IL 36:36 + 12:14 (3-4)
Resultatliste Jenter 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fosse,Hilde Voss SSL 19:08 + 00:00 (2-1)
2Hatling,Andrine Øverland Fana IL 20:16 + 01:08 (3-1)
3Angell,Tori Odda IL 22:29 + 03:21 (2-4)
4Hovland,Ingri Hålandsdal IL 22:57 + 03:49 (2-1)
5Nes,Randine Fana IL 26:30 + 07:22 (2-4)
6Almeland,Runa Fana IL 27:07 + 07:59 (3-2)
Resultatliste Kvinner 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fosse,Silje Voss SSL 44:04 + 00:00 (2-3-1-4)
2Hønsi,Birgit Fjærestad Vik IL 46:48 + 02:44 (3-3-3-2)
3Barmen Stein,Sofie Fana IL 50:56 + 06:52 (2-5-4-3)
Resultatliste Kvinner 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvelvane,Une Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 37:05 + 00:00 (0-1-3-1)
2Bergtun,Malin Auganæs Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 42:40 + 05:35 (1-1-4-3)
3Voll,Miriam Vik IL 44:02 + 06:57 (2-3-3-3)
Resultatliste Kvinner 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hønsi,Silja Fjærestad Vik IL / Team Statkraft Hordaland 43:06 + 00:00 (2-3-2-5)
Resultatliste Menn 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Carlsen,Trym Helge Fana IL 48:34 + 00:00 (2-1-2-1)
2Hjartnes,Håvard Hålandsdal IL 49:03 + 00:29 (0-2-2-3)
3Bentsen,Arild Fana IL 1:00:48 + 12:14 (2-5-4-3)
Resultatliste Menn 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Herfindal,Bjørn Haugo Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 49:08 + 00:00 (1-3-1-2)
2Virkesdal,Lasse Vik IL / Team Statkraft Hordaland 50:58 + 01:50 (3-3-2-2)
3Hatling,Fredrik Øverland Fana IL / Team Statkraft Hordaland 52:19 + 03:11 (3-2-3-5)
Resultatliste Menn 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fosse,Arild Voss SSL 42:43 + 00:00 (1-2-1-2)
2Hirth,Sindre Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 46:24 + 03:41 (1-1-1-3)
3Wold,Endre Vik IL / Team Statkraft Hordaland 46:29 + 03:46 (2-2-1-2)
4Nes,Espen Segrov Fana IL 50:06 + 07:23 (1-2-2-2)
5Stadaas,Mads Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 50:30 + 07:47 (3-2-2-5)
Resultatliste Menn 20-21 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 47:39 + 00:00 (0-1-0-1)
2Linga,Odin Fana IL 1:04:59 + 17:20 (1-0-4-1)

Kontakt e-post adresse: epost@sjusete.com

10.01.15 16:14:45 eSkiskyting versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb